Free cookie consent management tool by TermsFeed Update cookies preferences

Pantofle
s potiskem

Piráti se plavili po karmínových mořích. Ulicemi se můžete toulat v karmínových žabkách! Poznejte červené žabky Kubota Rzep, které mohou být vaše za pár okamžiků. Nastavením pásku na suchý zip navíc pocítíte, jak dobře vám padnou.

Říká se, že červená auta jsou rychlejší než stejné modely aut v jiných barvách. Nemáme na to žádný vědecký výzkum, ale zdravý rozum nám říká, že je to docela možné. Pozornost! Podobné je to s červenými žabkami Kubota na suchý zip – dá se v nich pohybovat o něco rychleji než v jiných modelech a barvách (které jsou stále skvělé). Žabky na suchý zip se hodí pro každou příležitost, každé místo a každé počasí - jak díky svému jedinečnému stylu, tak protiskluzovým vlastnostem podrážky. Kam tedy vyrazíte se svými novými červenými botami?

Cena vč. potisku: 590 Kč vč. DPH

K dodání již od 1 páru vč. potisku

Pro větší množství nás poptejte o cenu

Varianty produktu

Možnosti barev

Naše práce

Vybrané realizace

Červené pantofle s potiskem - STUDIO MARTY Červené pantofle s potiskem - STUDIO MARTY Červené pantofle s potiskem - STUDIO MARTY Žluté pantofle s potiskem - STUDIO MARTY Žluté pantofle s potiskem - STUDIO MARTY Žluté pantofle s potiskem - STUDIO MARTY
Poptávka

Máte zájem o naše produkty/služby? 
Napište nám.